Big West otworzył oficjalną witrynę Sheryl Nome

Według oficjalnej chronologii świata Macross, dzisiejszego dnia urodziny obchodzi Sheryl Nome. Mimo, że potomstwo Sally Nome i Abela Coureauxa miałoby przyjść na świat dopiero 23 listopada 2042 roku, to Big West już teraz celebruje ten fakt. Agencja reklamowa, posiadająca prawa do świata Macross, uruchomiła dzisiejszego dnia stronę oficjalną piosenkarki. Znajduje się ona pod adresem sheryl-nome.net. O jej testowej wersji pisałem już jakiś czas temu.

Witryna nie różni się wiele od internetowych wizytówek prawdziwych muzyków. Jest dział News, który podejmuje temat kariery postaci z perspektywy realnego świata (aktualnie można w nim dowiedzieć się o dzisiejszym wydaniu koncertu świątęcznego na Blu-ray, gdzie wystąpiła May’n). “Profil” to biografia, a więc tym razem dominuje fikcja. Discography to ponowny powrót do rzeczywistości, czyli spis części soundtracków Macrossa Frontier. Media prezentują filmy kinowe z bohaterką. Najciekawiej zapowiada się dział “Schelude”, bo może szerzej wyjaśnić sens istnienia serwisu. Na razie jednak ta część strony jest pusta poza niewiele mówiącą frazą “Coming Soon…”.

Dwa ostatnie panele to dział “Contact”, którego zawartości nie muszę chyba tłumaczyć, oraz “Special” z tapetami na pulpit windowsa. Dół częstuje jeszcze banerami do stron wytwórni muzycznej Flying Dog oraz atomizera firmowanego postacią – “Uruoi Bihada Keitai Mist”. I to było na tyle, jeśli chodzi o zawartość witryny.

Miniaturka jednej z tapet do ściągnięcia

Można mieć tylko nadzieję, że nie zostanie ona szybko porzucona przez twórców i będzie jeszcze przez kilka lat kwitła w nowe informacje o postaci. Będzie to nieco trudne zważywszy na fakt starzenia się serii Macross F (to już 4 lata), ale może rok 2012 przyniesie coś interesującego.

Related Posts