Epickie nowości Macrossa #22

Nowy produkt dla fanek postaci Sheryl Nome. Zgodnie z informacjami zaprezentowanymi na oficjalnym serwisie piosenkarki, firma jubilerska The Kiss przygotowuje zestaw klejnotów, inspirowanych bohaterką Macross Frontier. W ofercie znajda się m.in. pierścionki, naszyjniki, kolczyki.

Prezentacja zestawu 「シェリル・ノーム × THE KISS」
Macross

Cena produktu bynajmniej nie jest znana, ale z pewnością biżuteria nie będzie należała do najtańszych. Warto przy tym wspomnieć, że firma The Kiss ma już małe doświadczenie w produkcji kosztowności dla fanów japońskiej animacji. Wśród ich oferty znajdują się również świecidełka inspirowane seriami One Piece i Neo Genesis Evangelion.


Jak już wspomniałem miesiąc temu, 2 lutego odbędzie się koncert Mylene Night #2, na którym wystąpią Chie Kajiura i Yoshiki Fukuyama (gość specjalny). Z okazji eventu sprzedawane są okolicznościowe nalepki na I-Phone’y. Więcej o nich tutaj.
MacrossWieści ze statku kolonizacyjnego Macross 29 (macross30.com – wyjaśnienie tutaj)

20 stycznia 2062 roku…
Zebranie osób, odpowiedzialnych za celebrację 30-lecia startu Macrossa 29 z Ziemi. Dyskusja na temat pomysłu Kosko0293, dotyczącego pokazu mody. Na wydarzeniu, nazwanym “Teach the Galaxy about Girl Power!” miałyby wystąpić hologramy Lynn Minmay, Mylene Jenius, Sharon Apple, Sheryl Nome, Ranki Lee i przedstawić swoje modne kreacje. Inicjatywa nie jest przyjęta przez zarząd, ale zostanie jeszcze raz przedyskutowana na następnym spotkaniu.

Macross

27 stycznia 2062 roku…
Pomysł Kosko0293 o pokazie mody zostaje oficjalnie odrzucony.
Megane Kinoto proponuje stworzenie Wesołego Miasteczka z myśliwcami typu Valkyria. Idea również nie przyjęta.

Macross30

Na koniec zapraszam do posłuchania oldschoolowego teledysku Macrossa 7 z piosenką “Holy Lonely Light“. Video posiada polskie napisy (tłumaczenie: Prokop87) i zostało zmasakrowane przez konwersję do 16:9, ale po tym, co ja zrobiłem z Macross Angel’s Voice, nie mam prawa narzekać ;) Brawa dla uploadera za chęć przekładu :)

http://www.youtube.com/watch?v=iAXwmwfuERw

Related Posts