Epickie nowości Macrossa #28

Namco Bandai zamieścił w internecie spot promocyjny zestawu Macross Do You Remember Love Hybrid Pack. Jak widać po poniższym materiale video, film z 1984 roku prezentuje się jeszcze piękniej niż w HD, dostępnym na nośnikach DVD. Aż chce się ponownie obejrzeć tą produkcję. Nieco mniej efektownie wygląda gra “My Boyfriend is Pilot 2012” – trailer zawiera losowe fragmenty gameplaya. Jednak prawdziwą niespodzianką jest co innego – z filmiku wynika, że w skład zestawu “30th Anniversary” wejdzie kod, który pozwoli ściągnąć klasyczną grę na PS1  – Macross Do You Remember Love? (znana też pod nazwą Super Dimension Fortress Macross).


Zapowiedziano również obchody 15-lecia serialu Macross Dynamite 7 – form świętowania ma być kilka:
– zapowiedziano wydanie Blu-ray serialu Macross 7
– koncert Fire Bomber
– projekt “Ozuma Meets Fire Bomber – Macross FB 7”
Na razie nie podano dokładniejszych szczegółów.


Macrossowi fani z Japonii żyją jednak aktualnie najbardziej imprezami, organizowanymi przez Big West. W internecie można znaleźć szereg zdjęć z wystaw, poświęconych uniwersum. Także prezentujących Valkyrię VF-25F Messiah w rozmiarach 1:1. Na razie niestety jest pokazywana jedynie w części, ale od sierpnia będzie prezentowana w całej okazałości na ekspozycji w Osace w formie Gelwalk.

Promo telewizyjne wystawy

http://www.youtube.com/watch?v=ZIkvGHf1_3o

Video z Valkyrią

https://www.youtube.com/watch?v=uFaV2i4-lOw

Poniżej daję szereg linków, pod którymi można zobaczyć wystawiane przedmioty, a także zaproszonych gości, w tym Shoji KawamoriegoTenjina Hidetaka, Haruhiko Mikimoto. Podobno wystawę Macross w Parco odwiedziła również 29 kwietnia Megumi Nakajima. Data nie była bez znaczenia, bo tego dnia obchodzi urodziny jej alter-ego z Macrossa Frontier – Ranka Lee.
Zdjęcia udostępnione w serwisie Famitsu
Galeria z GA Graphic
Prezentacja Yamato Toys
Replika Varkylia VF-25
Fotki od Mecha Guya
MANTAN WEB
Galeria z GA Graphic cz. 2
Zdjęcia z twittera Tenjina Hidetaka (mechanical artist Macross Zero, Macross Frontier, Genesis of Aquarion czy Aquarion Evol).
Od  użytkownika Tochiro z forum Macross World
Od usera Renato

Related Posts