Epickie nowości Macrossa #30

W internecie zamieszczono krótkie spoty telewizyjne, reklamujące zestaw Macross: Do You Remember Love Blu-ray. Po raz kolejny można zachwycać się bardziej oczyszczoną wersją najważniejszego filmu w historii uniwersum.

http://www.youtube.com/watch?v=NZ6kX9AksB0


Po 2 latach przerwy na scenę powraca fikcyjny zespół Fire Bomber z wokalistami Yoshiki Fukuyama i Chie Kajiura (pomijając lutowy Mylene Night #2, ich ostatni wspólny pod tym emblematem odbył się na Macross Crossover 2009x45x59 w październiku 2009). Z okazji 30-lecia SDF Macross i 15-lecia Macross Dynamite 7, zostaną zorganizowane dwa koncerty: pierwszy będzie miał miejsce 23 listopada w Tokio, a drugi dzień później w Osace. Sprzedaż biletów zacznie się 1 września na oficjalnym fanklubie Macrossa (o którym za jeszcze chwilę). To nie wszystko Yoshiki Fukuyama planuje również 4-tygodniowy tour po Japonii pt. „Yoshiki Fukuyama Sings FIRE BOMBER ~ A Tribute to Nekki Basara~„. Składać się będzie z 8 koncertów, każdy zorganizowany w innym miejsce. Na razie piosenkarz nie zdradził, kiedy odbędą się.


Oficjalny serwis fanowski Macross Frontier – F-Tama zmienił po kilku latach nazwę na Super Dimension Fan Club. Jak nie trudno domyślić się powodem jest zakończenie historii z najnowszej ery Macrossa oraz 30-lecie uniwersum.

Super Dimension Fan ClubBanpresto zaprezentowało nowe figurki. Będzie je można zdobyć w maszynach typu „łapy szczęścia”, dostępnych w japońskich salonach gier. Najciekawej prezentuje się podobizna Sheryl Nome w stroju swojego idola – Nekki Basary. Trzeba przyznać, że od lat Banpresto tworzy najładniejsze figurki z postaciami Macross F, ja jednak najbardziej ich cenię za stworzenie gry Macross Plus na automaty w latach 90.

Banpresto Sheryl Nome Nekki Basara Macross

Banpresto Macross Sheryl Nome Ranka Lee

Banpresto Macross Lynn Minmay Sheryl Nome Ranka Lee

Related Posts