Epickie nowości Macrossa #36

Wiadomo już, jakie to wydarzenie będzie miało miejsce 13 września. W godzinach 21:00-22:30 (14:00-15:30 czasu polskiego) za pośrednictwem serwisu Nico Nico Douga odbędzie się relacja live, poświęcona najnowszym produkcjom z uniwersum Macrossa. Zdradzone zostaną nowe informacje na temat filmu Macross FB7, musicalu Macross Musicaltare oraz innych atrakcji, związanych z marką. Wsród zaproszonych gości będą aktorzy, grający w nadchodzących projektach – Megumi Nakajima (Ranka Lee), Shion Tsuchiya (Ash Anderson), Kanae Yoshii (Sakura Crawford) i Sayaka Kanda (Charlotte Marion-Glass). Program poprowadzi Chiaki Kyan, a transmisję będzie można zobaczyć pod tym linkiem:
http://live.nicovideo.jp/watch/lv107025837
Niestety wygląda na to, że nie będzie ona dostępna w Polsce (po zalogowaniu pojawił się niezbyt radosny dwujęzyczny komunikat). Pozostaje więc poczekać na wideo z youtube lub suche informacje, albo znaleźć jakiś dobry numer proxy.
Macross Nico Nico


Wiadomo też już, jakie utwory zostaną  wykonane podczas programu Studio Musix.
1. May’n – Iteza gogo kuji Don’t Be Late
2. Megumi Nakajima – Seikan Hikou
3. May’n & Megumi Nakajima – Triangler
4. Yoshiki Fukuyama (Fire Bomber) – Dynamite Explosion
5. Chie Kajiura (Fire Bomber) – Pillow Dream
6. Yoshiki Fukuyama & Chie Kajiura (Fire Bomber) – Planet Dance
7. Mari Ijima – Do you remember love? [transmisja pozastudyjna, z USA]
Macross 30 anniversary Studio MusixShogakukan, Inc. i strona, specjalizująca się w ebookach – „eBookJapan” ogłosiły elektroniczne wydanie klasycznej książki „MACROSS ☆ THE MOVIE ☆” (zwanej przez fanów „Złotą Księgą„). Zawiera ona ponad 400 stron materiału, związanego z pierwszym serialem i filmem kinowym, a oryginalnie została upublikowana na papierze w 1984 roku (8000 jenów), a przedrukowana w 1992 (8800/9800 jenów). Obydwie wersje są bardzo trudne do zdobycia w Japonii.
Macross

Zdjęcie ze strony Macross World

Wersja elektroniczna jest dostępna do kupienia do 30 października. Zajmujący 70,2MB plik, wydawnictwo wyceniło na 4725 jenów (około 200 złotych). Zaopatrzyć się w dokument można na tej stronie.

Related Posts