Epickie nowości Macrossa #39

Wreszcie jest! Dlugo oczekiwany zwiastun Macross FB7 trafił na ekrany komputerów zachodnich fanów. Podczas trailera słychać nową piosenkę Fire Bomber zatytułowaną “Virgin Story” oraz cover utworu Totsugeki Love Heart, śpiewany przez Sheryl Nome (May’n).

Wygląda na to, że w nowym filmie nie będzie ani grama nowej animacji z zespołem Fire Bomber. Jest to trochę rozczarujące, ale spodziewane. Można także wywnioskować linię czasową w jakiej dzieje się historia. W tej chwili z pewnością odpada wersja, znana z serialu telewizyjnego (chyba, że jakoś wyjaśnia brak obecności Alto).

Dość sympatycznym nawiązaniem do lat 90 jest kaseta VHS. Kto by pomyślał, że wysoko rozwinięta technologicznie cywilizacja jak Protodeviln jeszcze w 2046 roku używała analogowych odtwarzaczy :DPojawił się spot reklamowy październikowego wydania Studio Musix, który przypominam, będzie poświecony muzyce z Macrossa. Na scenie wystąpią May’n, Megumi Nakajima, Chie Kajiura i Yoshiki Fukuyama.
http://www.youtube.com/watch?v=QRUcriYYVcY


Na Tokyo Game Show “kultura znowu zwyciężyła”. Dowodem na to jest 24-letni Keita Wada. Myślisz, że pierwszą osobą, stojącą w kolejce na targi byłby jakiś hardkorowy gracz? Bzdura! Najważniejszy jest nowy trailer Macrossa FB7! Potem można iść do domu…

Related Posts