EnM #51 – Okładki gry Macross 30, nowości prasowe + fajny klip muzyczny

Na początek wideo z utworem „Nyan Nyan FIRE!~Totsugeki Planet Explosion„, śpiewanym przez May’n, Megumi Nagajimę, Yoshiki Fukuyamę, Chie Kajiurę :)Namco Bandai Games przedstawił ilustracje, które pojawią na okładkach gry Macross 30: Ginga o Tsunagu Utagoe.

Pudełko zestowu kolekcjonerskiego:
Pudełko Macross 30
Pudełko z płyty Blu-ray
Macross 30 piosenkarki na okładce płyty Blu-rayW 17. numerze magazynu Newtype Ace powracają mangi Super Dimension Fortress Macross THE FIRST i Macross Fortissimo.
Newtype Ace 19 okładka15 stycznia powrócił rozrzerzony magazyn Macross Chronicle. Reklama „nowego” tygodnika wydawnictwa Deagostini:

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=6q_VRfmedUQ]

Okładka:
Macross Chronicle 1 - 2013

Oficjalny fanpage japońskiego oddziału Deagostini na Facebooku urządził plebiscyt na najlepszy myśliwiec typu Valkyria z uniwersum. Można wybrać jeden z 19 modeli począwszy od VF-1S po projekty, niezaprojektowane przez Shoji Kawamoriego z Macross 2: Lovers Again – VF-2SS i VA-1SS :)

Glosowanie trwa od 16 stycznia do 8 lutego. Aby uczestniczyć, trzeba „lubić” oficjalne konto Deagostini na facebooku.
Macross Chronicle plebiscyt


Na serwisie Macross World można posłuchać podcastu o najnowszych produkcjach, przygotowanego przez anglojęzycznych fanów, mieszkających w Japonii. Jako studio posłużył macrossowy pokój karaoke Joysound z Ikebukuro.

Related Posts