Pierwszy zwiastun anime Sailor Moon Crystal – nowej wersji Czarodziejki z Księżyca

Po dwóch latach zapowiedzi, przekładania premiery serialu, wątpliwości w jego powstanie fani mogą wreszcie ujrzeć wynik pracy animatorów. Studio animacji Toei zaprezentowało pierwszy trailer nowej serii opartej o mangę Naoko Takeuchi.

Premiera pierwszego epizodu: 5 lipca o godzinie 19.00 czasu japońskiego. Wszystkie odcinki będą legalnie udostępniane na całym świecie za pośrednictwem różnych serwisów streamowych (w przypadku Polski – z angielskimi napisami na Crunchyroll i NicoNico).

Fabuła:
Tytułową i główną bohaterką Czarodziejki z Księżyca jest Usagi Tsukino, czternastoletnia dziewczyna z Tokio. Luna odkrywa tożsamość Usagi jako Czarodziejki z Księżyca – wojowniczki, której przeznaczeniem jest uratowanie Ziemi, a później także całej galaktyki. Usagi musi teraz znaleźć księżniczkę Serenity i ochronić Ziemię przed serią antagonistów począwszy Królestwa Ciemności, które pojawiło się już kiedyś, dawno temu, i zniszczyło Księżycowe Królestwo.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Czarodziejka_z_Ksi%C4%99%C5%BCyca

Projekty postaci:

sailor moon crystal 1czarodziejka z ksiezyca 1 czarodziejka z ksiezyca 2 czarodziejka z ksiezyca 3czarodziejka z ksiezyca 91 czarodziejka z ksiezyca 4 czarodziejka z ksiezyca 5 czarodziejka z ksiezyca 6 czarodziejka z ksiezyca 7 czarodziejka z ksiezyca 8 czarodziejka z ksiezyca 9

Related Posts