Boku Dake ga Inai Machi (ERASED) – reklamy, projekt postaci i fabuła

Animowana adaptacja mangi „Boku Dake ga Inai Machi” (Miasto, w którym jedynie mnie zabrakło) autorstwa Kei Sanbe’y doczekała się nowego zwiastuna. Seria opowie o Satoru Fujinumie – 29-letnim mangace, który ma moc cofania się w czasie w celu zapobiegania śmierci ludzi. Kiedy jego matka umiera, wraca do przeszłości, aby odkryć powody, jednak cofa się aż do czasów podstawówki, zanim zniknęła jego koleżanka z klasy Kayo.

Premiera: 7 stycznia na antenie Fuji TV w paśmie Noitamina.Za reżyserię będzie odpowiada Tomohiko Ito (Silver Spoon, Sword Art Online), scenariusz napisał Taku Kishimoto, a postacie dla anime zaprojektował Keigo Sasaki.

Projekt i opis głównych postaci oraz obsada:

Satoru Fujinuma
Głos: Shinnosuke Mitsushima
29-letni, ambitny mangakowy artysta i rozwoziciel pizzy ze specjalną umiejętnością zwaną „Odrodzeniem”, która pozwala mu cofnąć się do chwili przed przeżyciami zagrażającymi kogoś życiu
Satoru Fujinuma

Satoru (10 lat)
Głos: Tao Tsuchiya
Uczeń 5 klasy podstawówki, zainteresowany serialem typu tokusatsu „Wonder Guy”
Satoru

Airi Katagiri
Głos: Chinatsu Akasaki
Energiczna, ciekawa świata licealistka i niepełnoetatowa pracowniczka pizzerii. Bohaterka zbiera pieniądze, aby zrealizować swoje marzenia.
Airi Katagiri

Kayo Hinadzuki
Głos: Aoi Yuuki
Koleżanka Satoru z jego klasy, mało popularna wśród innych uczniów ze względu na jej zobojętniałą na wszystko osobowość.
Kayo Hinadzuki

Related Posts