JAST USA rozpoczął przedsprzedaż „Sonicomi: Communication with Sonico”

Amerykański dystrybutor japońskich gier typu visual novel m.in. Steins;Gate – JAST USA uruchomił preorder dla fizycznej edycji anglojęzycznego wydania gry Sonicomi: Communication with Sonico. Zapowiedziana już podczas lata produkcja pozwoli się wcielić w fotografa, którego celem robienie zdjęć wschodzącej modelce Super Sonico – muzycznej maskotce Nitroplus. W zestawie znajdzie się akrylowa figurka z nowym projektem autorstwa Tsuji Santa, kolekcjonerskie karty oraz kod cyfrowym na Steam. Cena tej wersji to 55 dolarów. Limitowana edycja za to kosztować będzie 160 dolarów – znajdzie się w niej dodatkowo pełnowymiarowa ( 1.5kg, i 450mm×230mm×30mm) podkładka na mysz.

Na razie nie pojawiła się za to informacja o preorderze wersji cyfrowej, która nas – biednych murzynów z Polski, których nie stać na cła i dodatkowy VAT – z pewnością zainteresowałaby. Ale pewnie to kwestia czasu wynikająca z chęci wyprzedaży najpierw edycji fizycznej. W końcu wiadomo, że produkcja pojawi się na steamie.

Ogłoszenie anglojęzycznego wydania przez samą bohaterkę ^^

Opis gry:

Twoja kamera jest wycelowana na scenę, skupiając się na następnej, nadchodzącej gwieździe, Super Sonico. Jakkolwiek droga do sławy wymaga czegoś więcej niż tylko pięknej twarzyczki. Jako jej nowy kamerzysta twoim zadaniem jest jej pomóc w zostaniu modelką i muzyczną gwiazdą.

Wracając do biura spotykasz się z menadżerem Sonico i klientami, debatując o nadchodzących sesjach fotograficznych i od ciebie zależy, czy Super Sonico przedstawia się z jak najlepszej jej strony. Skupiasz się na potrzebach klientów, które wymagają odpowiedniego ubioru, kiedy robisz zdjęcia w takich miejscach jak klasa szkolna, kawiarnia, plaża czy koncerty na żywo. Z jednym okiem w obiektywnie kamery, musisz ustawić się do jak najlepszych fotografii, jednocześnie monitorując nastrój i poziom energii Sonico. Dobry kamerzysta wie, jak pokazać swoje modelki z najlepszej strony, więc kierujesz Sonico do pozowania, odpoczynku i zabawy.

Pomiędzy każdym serią studyjną, masz szansę porozmawiać z Super Sonico o jej życiu osobistym. To cenne chwili przybliżają ciebie do Sonico bliżej niż kiedykolwiek byłeś.

Oficjalna angielska strona gry.

Oficjalna strona wydawcy.

Related Posts