Love Live Sunshine – nowy zwiastun i rysunki anime

Oficjalna strona serii Love Live Sunshine zamieściła zwiastun prezentujący bohaterki nadchodzącego wakacyjnego anime.

27 kwietnia wejdzie na rynek 2. singiel zespołu zawierający 3 piosenki, w tym „Kimi no Kokoro wa Kagayaiteru kai?” znany z teledysku promującego serię.

Ofiocjalny serwis zamieścił także zaktualizowane projekty postaci.

Chika Takami

Najmłodsza w swoim rodzeństwie, fanka μ’s i liderka zespołu. Jej rodzina prowadzi gospodę, która posiada otwarte kąpielisko z widokiem na morze. Druga klasa liceum.

Chika Takami

Riko Sakurauchi

Drugoklasistka która wcześniej żyła w Akihabara, Tokio, ale przeniosła się do Uchiura. Strachliwa, dystansująca się dziewczyna. Dobra w rysunku, preferująca siedzenie w domu nad przebywaniem na świeżym powietrzu. Została idolką pod wpływem Chiki.

Riko Sakurauchi

Kanan Matsuura

Trzecioklasistka, która żyje i prowadzi sklep nurkowy wraz z jej dziadkiem na pobliskiej wyspie. Jest przyjaciółką Chiko od dziecka i chce zostać idolką, bo to pomoże zrealizować jej własne plany.

Kanan Matsuura

Dia Kurosawa

Trzecioklasistka, pochodząca z szanowanej rodziny. Przewodnicząca rady uczniowskiej. Dumna i odlotowa. Chika żałuje, że wzięła ją do swojego zespołu, bo jest osobą, która nie akceptuje przegranej. Jej imię znaczy „Diament” w języku japońskim.

Dia Kurosawa

Yō Watanabe

Drugoklasistka. Członkini szkolnego klubu pływackiego, uczestnicząca w krajowych mistrzostwach. Marzy o zostaniu kapitanem promu.

Yō Watanabe

Yoshiko Tsushima

Pierwszoklasistka, która ciągle ma pecha. Z tego powodu postrzega siebie jako demona, co napawa ją dumą. Urodziła się w mieście Numazu i nienawidzi owocu mikan. Nalega, aby nazywać ją „Johanne”.

Yoshiko Tsushima

Hanamaru Kunikida

Pierwszoklasistka i córka rodziny opiekującej się lokalną świątynią od pokoleń. Dobra w śpiewaniu, członkini lokalnego chóru. Kocha czytać i łatwo pogrąża się we własnych myślach.

Hanamaru Kunikida

Mari Ohara

Trzecioklasistka, będąca w połowie Japonką, a w połowie cudzoziemką. Jej ojciec, Francuz prowadzi włoski hotel. Bohaterka ma bystry umysł i robi wszystko na swój sposób.

Mari Ohara

Ruby Kurosawa

Pierwszoklasistka, która łatwo wpada w płacz i boi się mężczyzn. Młodsza siostra Dia.

Ruby Kurosawa

 

Related Posts