Nowy trailer anglojęzycznej wersji gry „Sonicomi: Communication With Sonico.”

JAST USA zamieścił na youtube nowy spot promocyjny gry „Sonicomi: Communication With Sonico.”,  w której gracz ma za zadanie wychować idolkę Super Sonico.

Wcielając się w rolę prywatnego kamerzysty Super Sonico poprowadź ją na drogą sławy. Potrzebujesz wybrać najlepsze stroje i miejsca, aby mogła zachwycić każdego klienta. Twoje zarządzanie i sukcesy ukształtuje przyszłą karierę modelki Sonico. Czy zostanie ona seksowną cosplayerką czy międzynarodową super modelką? Gotowa do zrobienia czegokolwiek z tobą jako kamerzystą.

O możliwościach kupienia gry pisałem już w tym linku. Niestety na razie nadal nie jest dostępny preorder cyfrowy.
Oficjalna strona gry

Bohaterka zaistniała dotychczas w świadomości zachodnich fanów anime jako protagonistka jej własnego 12-odcinkowego serialu animowanego (dostępna legalnie w ramach płatnej subskrypcji Crunchyroll) oraz jako cameo w grze (anime interaktywnym) dla dorosłych Shiny Days, wydanej również przez JAST USA. Poniżej link do osób, które ukończyły 18 rok życia:
https://www.jastusa.com/games-r/shiny-days.html

Anime nie zdało do końca egzaminu, było raczej stworzone dla już oddanych bohaterce fanów. Jeśli o mnie chodzi to z tygodnia na tydzień dało się to obejrzeć i czasem zaśmiać. Głównie jednak oglądałem za względu na pojawiające się na końcu dwanaście endingów, które były w pewnym sensie teledyskami :)

Opening anime Super Sonico

Co do Shiny Days… to temat na inną dyskusję. Powiem tylko, że to produkcja w rodzaju pornograficznej wersji Mody na Sukces ^^’ Główna bohaterka nadchodzącej gry jednak w tym wszystkim nie uczestniczyła aktywnie ;)

Related Posts