Sonicomi: Communication with Sonico już do kupienia w wersji cyfrowej

Trochę spóźniona informacja, ale jakoś żaden z serwisów, przeglądanych przeze mnie, nie raczył wspomnieć o dacie wydania. 30 czerwca premierę miała anglojęzyczna wersja gry Sonicomi: Communication with Sonico – w której pomagamy początkującej modelce Super Sonico w dojściu na szczyty popularności (zapachniało niskobudżetowymi symulacjami dla małych dziewczynek ^^’). Opisy tytułu zamieszczałem już tutaj i tutaj.

Na oficjalnej stronie JAST USA, poza wersją pudełkową (55 dolarów), można zaopatrzyć się w wersję cyfrową, do ściągnięcia (34,95 dolarów). Tytuł można także nabyć na platformie Steam (29,19 euro).

LINK do oficjalnego wydania
LINK do Steama

Obok oryginalnej ścieżki dźwiękowej jest dubbing angielski, gdzie swój głos tak jak w amerykańskiej wersji anime pokłada znana cosplayowiczka Jessica Nigri.

Jessica Nigri Super Sonico

Osobiście wstrzymam się z zakupem przez kilka tygodni, bo jeszcze skończyłem innej gry wydanej przez JAST USA – interaktywnego anime dla dorosłych Shiny Days (gdzie Super Sonico gościnnie się pojawia). Co prawda tytuł nabyłem we wrześniu, ale produkcja ma około 25 zakończeń, z których większość jest tak powalająco porąbana, że aż żal przechodzić to wszystko z marszu. Przede wszystkim te, w których przez całą grę romansuje jednocześnie z kilkoma przedstawicielkami płci pięknej – np. mając zakochaną w tobie dziewczynę, spotykasz się dodatkowo z jej matką i koleżanką. Wspaniałe guilty pleasure ^^’

Related Posts