Macrossowe zakupy (5): singiel Zettai Reido Novatic (Macross Delta) i model „VF-31E Siegfried Fighter Mode (Chuck Mustang)” z serii MechaColle

Wreszcie mój listonosz nauczył się, co to jest dzwonek ^^ Wczorajszego dnia przyszła do mnie zamówiona pod koniec lipca paczka z CD Japan. W pudełku znalazły się trzy rzeczy: bonusowa podstawka pod kubek (?), wydany ostatnio singiel Zettai Reido Novatic oraz model VF-31 w wariancie postaci, której najmniej poświęca się uwagi, jeśli o oddział Delty z najnowszego anime ;)

Muszę przyznać, że to moja ulubiona okładka płyty, jeśli o dotychczas wydane albumy pod marką Macross Delta. Seria ta nie ma szczęścia jakoś do wybitnie udanych coverów soundtracków. Graficy nie wysilają się tak jak to było np. za czasów Macross 7 i wolą postawić na proste okładki przedstawiające bohaterki w takiej formie, jak w anime. Zabawniejsza wygląda dla mnie trochę okładka pierwszego albumu, gdzie przez ułożenie rąk idolek, mam wrażenie jakbym miał do czynienia z zespołem siatkarek, a nie girlsbandem. Tymczasem na ilustracji Zettai Reido Novatic wyglądają naprawdę baddassowo, jak na muzyczny oddział taktyczny przypadło ;)

Przed rozpakowaniem…
Macross Delta płyta 2

Po rozpakowaniu…
Macross Delta płyta 1

W środku…
Macross Delta płyta 3

Tak jak w przypadku pierwszego singla za tło pod płytą służą kadry z anime ^^
Macross Delta płyta 4

Singiel do kupienia tutaj.

Oczywiście nie mogło też zabraknąć w boxie modelu z MechaColle, którego kolejne modele kupię raczej już po zakończeniu serii, ze względu na fakt, że jest kilka innych rzeczy związanych ogólnie z anime, a nie Macrossem, które chciałbym nabyć.
VF-31E Chuck Mustang 1

Related Posts