Data premiery, teaser i opis postaci Tiger Mask W – kontynuacji anime Tygrysia Maska

Kontynuacja kreskówki częściowo znanej z Polonii 1 odbędzie się 2 października o 2:45 w nocy czasu japońskiego na kanale TV Asahi (czy jak lubi podawać japońska telewizja, 1 października o godz. 26:45). Zaprezentowano także projekt, obsadę i opisy postaci, jakie wystąpią w serialu, w tym także dwójkę bohaterów bazujących na prawdziwych wrestlingowcach z organizacji New Japan Pro-Wrestling.

Teaser produkcji

 

Obsada i opis postaci:

Taku Yashiro jako Naoto Azuma/Tygrysia Maska

21 lat. Młody adept drużyny Jipang Pro Wrestling, której dojo zostało zniszczone przez drużynę Global Wrestling Monopoly (GWM). Trenuje w celu pokonania Jaskini Tygrysa, które manipuluje GWM i w tym celu zaczyna używać pseudonimu Tygrysia Maska, który już raz rozprawił się z tą organizacją. Prawdopodobnie protagonista jest jego krewnym, sądząc po nazwisku ;)

naoto-azumo-tiger-mask

 

Yuichiro Umehara jako Takuma Fujii/Czarna Tygrysia Maska

21 lat. Przyjaciel Naoto, który także był członkiem Jipang Pro Wrestling. Kiedy GWM zniszczyła dojo Jipangu, ojciec Takumy został poważnie kontuzjowany. To był moment, w którym poprzysiągł zemstę. Otworzył Jaskinię Tygrysa w celu przejścia wyczerpującego treningu. Planuje zniszczyć organizację od środka.

takuma-fujii-czarna-tygrysia-maska

 

Suzuko Mimori jako Haruna Takaoka:

Wnuczka Kentarō Takaoka, jedynej osoby, która znała prawdziwą tożsamość oryginalnej Tygrysie Maski. Jedna z kilku osób, które znają prawdziwe personalia obecnej Tygrysiej Maski. Jest menadżerką Naoto. Podkochuje się w nim, ale ukrywa swoje uczucia w celu wspierania jego kariery.

haruna-takaoka

 

Masakazu Morita jako Kazuchika Okada (prawdziwy wrestler)

Mistrz New Japan Pro-Wrestling, który dołączył do Tygrysiej Maski w celu walki z GWM.

kazuchika-okada

 

Kenichi Suzumura jako Hiroshi Tanahashi (prawdziwy wrestler)

As New Japan Pro-Wrestling. Pomaga Tygrysiej Masce w trenowaniu specjalnego ataku.

hiroshi-tanahashi

 

Ryouichi Tanaka jako Kentarou Takaoka (powrót do roli po blisko 50 latach!)

Przyjaciel oryginalnej Tygrysiej Maski. Obecnie zajmuje się prowadzeniem małego sklepu motocyklowego zwanego Takaoka Motors, ale także trenuje Naoto Azumę do zostania nową Tygrysią Maską. Razem ze swoim siostrzeńcem Haruną wspierają go.

kentarou-takaoka

 

Takeshi Kusao jako Daisuke Fujii

Ojciec Takumy i menadżer Jipang Pro Wrestling. Jako wrestler rywalizował z Jaskinią Tygrysa i został kontuzjowany, gdy GWM zniszczyło dojo Jipang. Przebywa teraz w szpitalu przechodząc rehabilitację.

daisuke-fujii

 

Chiemi Chiba jako Ruriko Yamashina

Pielęgniarka ze szpitala, w którym Daisuke Fujii jest obecnie rehabilitowany. Lubi Naoto, który odwiedza Daisuke codziennie, jednak ponieważ współczuje obecnie sytuacji Naoko, ukrywa swoje uczucia.

ruriko-yamashina

Related Posts