Masamune-kun no Revenge – data premiery, zespół kreatywny, fabuła… i najgorsza ilustracja promująca anime w historii ^^’

Anime „Masamune-kun no Revenge” będzie miało premierę w styczniu na kanałach Tokyo MX, AT-X i BS Fuji. Jego emisja ma przypadać na piątki. Za produkcję animacji odpowie studio Silver Link. Reżyserem będzie Mirai Minato (Fate/kaleid liner Prisma Illya – właściwy człowiek na właściwym miejscu ;), z kolei napisanie skryptu przypadnie Michiko Yokote (Shirobako, ReLIFE, Dagashi Kashi) wraz z Kento Shimoyama (Good Luck Girl!, Servant × Service, Shomin Sample). Design postaci przypadnie Yuki Sawairi (Yuri Kuma Arashi, reżyser animacji w Girl Friend BETA). Reżyserem dźwięku będzie Toshiki Kameyama (Kantai Collection, Kiznaiver), a za produkcję muzyki odpowie wytwórnia płytowa Lantis.

FABUŁA:
Jako dzieciak z nadwagą, Makabe Masamune był brutalnie obrażony i poniżony przez jedną, konkretną dziewczynę – Adagaki Aki. W akcie chęci zemsty w przyszłości, Makabe poddał się rygorowi samodoskonalenia i polepszenia osobowości. Lata później, Masamune powraca jako nowy mężczyzna. Przystojny, popularny, najlepszy w nauce i dobry w sporcie. Przenosi się do szkoły Aki i zostaje przez nią nierozpoznany. Teraz Masamune-kun jest gotowy na konfrontacje z dziewczyną, która tak poniżała go lata temu. Czy zemsta będzie tak słodka jak myśli?

Opublikowano także rysunek przedstawiający Masamune-kun no Revenge bohaterów w formie anime i jest on wyjątkowo fatalny. Rozumiem, że seria pod względem ecchi jest oparta na fetyszu pończoch protagonistki, ale przedstawienie nóg na tym arcie to jakaś masakra. Tak jakby artysta postanowił być erotycznym odpowiednikiem Roba Liefelda w japońskim komiksie ;)
masamune-kun-no-revenge-animacja

Related Posts