Princess Maker 2 Refine już na steamie

Zgodnie z obietnicami, 28 września wydano cyfrową wersję remake’u Princess Maker 2 (2004, oryginalnie wydaną w 1993 roku). Jej cena wynosi w Polsce 19,99 euro, co dla osób nie zaznajomionych z nią może wydawać się wysoką ceną jak na starą gierkę, ale jest to pierwsze oficjalne wydanie tej produkcji na Zachodzie, po drugie nie przechodzi się ją tak szybko jak dzisiejsze tytuły. Wymaga trochę wysiłku, bo klikanie byle jak bynajmniej nie pozwoli nawet dość do jednego z 70 zakończeń ^^’

Link do zakupu

princess-maker-2-art

OFICJALNY OPIS FABUŁY

Gwiazda spełnia świetlisty sen.
Niebo wysyła armię szatana na ziemię, rozkazując im zniszczyć zepsute miasto. Pojawił się jednak szlachetny rycerz, który uchronił mieścinę przed nadchodzącym upadkiem. Jednej nocy, gdy gwiazdy świeciły na niebie, ów rycerz został poprowadzony przez tajemnicy głos. Głos, który dla wojownika jest znany jako bóg gwiazd i ten bóg powierza mu nieskalaną dziewczynkę w opiekę. Od tego momentu, wędrujący rycerz postanawia osiąść w mieście i rozpocząć nowe życie jako ojciec dziewczynki.

Różne marzenia, nieprzewidziana przyszłość, ale tylko jedno jedyne życie.
Princess Maker 2 Refine to symulacja życia, w którym grasz jako ojciec dziewczynki, która pochodzi z gwiazd. Masz 8 lat na wychowanie swojej córki (od 10 do 18 lat) – twoje potomstwo wejdzie w dorosłość przez doznanie wielu różnych życiowych doświadczeń. To jaka przyszłość czeka na nią zależy od twoich wyborów. Jaki rodzaj przyszłości masz marzenie stworzyć wraz ze swoją ukochaną córką?

Related Posts