Masamune-kun no Revenge – fikcyjne urodziny postaci Koiwai Yoshino, lista seiyuu wcielających się w członków rodziny głównego bohatera i koleżanek protagonistki

Dzisiejszego dnia (22 listopada) swoje urodziny obchodzi śliczna Koiwai Yoshino – trzecia najważniejsza postać z mangi Masamune-kun no Revenge, osobista pokojówka protagonistki serii, a zarazem pierwsza ofiara jej szalonych pomysłów ^^’. Powyżej możecie zobaczyć okolicznościowy art wykonany przez samego Tiv (rysownika komiksu) – autor wrzucił rysunek wczoraj, a w zasadzie dzisiaj wg japońskiego czasu, na swojego twittera.

Nie próżnują także twórcy anime. Oficjalna strona adaptacji została uzupełniona o imiona i nazwiska kolejnych aktorek głosowych wcielających w drugoplanowe postacie.

Yui Ogura jako Kinue Hayase

kinue-hayase

Zdziecinniała matka głównego bohatera, która wygląda jak mała dziewczynka, ale tak naprawdę ma 42 lata. Martwi się o swojego syna, bo stał się chuderlawy.

Asuka Ōgame jako Chinatsu Hayase

chinatsu-hayase

Młodsza siostra głównego bohatera, chodząca do drugiej klasy gimnazjum. Kocha swojego brata i zwykle przychodzi do jego pokoju ze swoim wścibskim nosem.

Aktorki podkładającego głos pod koleżanki protagonistki:
Mariya Ise jako Sonoka Kaneko
Kanae Itō jako Kikune Kiba
Satomi Satou jako Mari Mizuno.

Trzy idolki Aki Adakagi, zachwycające się jej inteligencją i pięknem. Uważające się za jej osobistych ochroniarzy.

Related Posts