Masamune-kun no Revenge – drugi zwiastun z openingiem anime

Na oficjalnie stronie anime Masamune-kun no Revenge został umieszczony drugi spot promocyjny serii. Zawiera on czołówkę śpiewaną przez Ayaka Ohashi – seiyuu użyczającej swój głos głównej bohaterce opowieści – Aki Adagaki. Utwór melodyjne brzmi przeciętnie na tle piosenek z innych romantycznych serii – po prostu taki, kolejny jednorodny miłośnie-radosny J-pop.  Zaskoczyło mnie za to jak wokal aktorki głosowej różni się od podkładu pod bohaterkę. Ogólnie można usłyszeć głosy wszystkich bohaterów. Końcówka zwiastunie mnie rozbawiła :)

O dacie premiery anime (5 stycznia) i stacjach w jakich będzie emitowany już pisałem. Okazuje się, że emisja w telewizji AT-X będzie nieco różniła się od oferty pozostałych kanałów. Ending ma zawierał inną animację specjalnie przygotowaną dla tej stacji, a po każdym z epizodów ma być nadawany „Honmono no Ojō-sama wa Dare da?! Ojō-sama Kakuzuke Check” (Kto jest prawdziwą damą? Ranking pań) – specjalny program z udziałem Aki i kobiecej obsady serialu. Aktorki będą próbować smakowitych dań i oceniać, które z nich są najlepsze.

Rysunek w „topie” autorstwa Tiv – twórcy mangi (opublikowana 4 stycznia – czyli nieco ponad rok przed nadchodzącą premierą anime ^^ ).

Related Posts