KonoSuba – nowa ilustracja i projekty drugoplanowych postaci. Należy się zacząć martwić?

Oficjalna strona anime KonoSuba God’s Blessing on This Wonderful World! zaprezentowała ilustrację i projekty mniej ważnych postaci dla drugiego sezonu. Oglądając poniższe rysunki mam wrażenie, że ktoś jednak namieszał w designu bohaterów. Te wyglądają, przynajmniej na pierwszym obrazu, bardzo szkaradnie z tymi rozwartymi ustami i bardzo niesymetrycznymi twarzami. Dawno nie widziałem tak brzydko narysowanych postaci na profesjonalnym rysunku serialu, a przecież oglądałem też trochę w swoim życiu starszych serii np. z lat 70 (lata 80 są dla mnie super pod względem designu postaci ^^). I to jeszcze do produkcji, gdzie bohaterki były bardzo „ok” w pierwszym sezonie ;)

Efekt Studia Deen, który znany jest ze spadków wykonanej animacji? Mimo wszystko robili też pierwszy, bardzo ładnie zaanimowany sezon, więc… naprawdę… błagam! ^^’

konosuba

||
V

konosuba-bad

Jak ktoś nie oglądał pierwszego sezonu KonoSuba, to jest on dostępny legalnie w ofercie serwisu Crunchyroll – serwisu dającego dostęp do ponad 300 seriali anime, w tym około 30 z obecnego sezonu (godzinę po emisji w Japonii) za miesięczną cenę około 28 złotych. Ale można też oglądać za darmo w nieco gorszej jakości :)

PROJEKTY POSTACI I AKTORZY GŁOSOWI

Wiz / Yui Horie
wiz-yui-horie-konosuba
wiz-yui-horie-konosuba-2

YunYuna / Aki Toyosaki
yunyuna
yunyuna-konosuba

Chris / Ayaka Suwa
chris-konosuba
chris-konosuba-2

Kyōya Mitsurugi / Takuya Eguchi
kyoya-mitsurugi

Related Posts