Trinity Seven – tytuł, fabuła, plakat, obsada i nowe postacie z zapowiadanego filmu

Zapowiadany na 25 lutego film kinowy ma nazywać się Trinity Seven – Yūkyū Toshokan to Renkinjutsu Shōjo (Odwieczna biblioteka i Dziewczyna-alchemik). Zdradzono także jego fabułę, nową obsadę oraz zaprezentowano ten rysunek, który wygląda dużo lepiej od poprzedniego ;)

FABUŁA
Film rozpocznie się od tego, że Arata przypadkowo dotknie „Hermes Apocrypha” – grimoirę (książkę magii) należącą do Lilith Asami. Nagle zostanie okryty jasnym, białym, światłem i pojawi się przed nim dziewczynka. Nazywa siebie Lilim i traktuje Aratę oraz Lilith jak swoich rodziców. W tym samym czasie, gdy pokazuje się, coś zmienia się w świecie. Budzi się zakazana Odwieczna Biblioteka. W tym miejscu zaklęto ukoronowanie Alchemii, Białego Króla Demonów. Antagonista chce wyeliminować Aratę i Trinity Seven, aby zając pozycję Króla Demonów. Posiadający olbrzymią moc przeciwnik atakuje Aratę i doprowadza do kryzysu, w którym główni bohaterowie muszą uratować świat w ostatecznej bitwie.

OBSADA I NOWI BOHATEROWIE

Rina Hidaka jako Lilim
Dziewczynka, która pojawia się przed Aratą, gdy ten dotyka Hermes Apocryhphę należącą do Lilith. Nazywa ich „tatą” i „mamą”.

Nobunaga Shimazaki jako Last Trinity
Władca Odwiecznej Biblioteki, Biały Król Demonów. Powrócił do rzeczywistości wyłącznie dla walki z Aratą, kandydatek na Króla Demonów. Może sprawić Breakdown Phenomena i doprowadzić do zniszczenia świata.

M.A.O jako Anastasia L
Osoba, która obudziła Last Trinity i powiedziała mu, aby walczył z Aratą. Mówi o sobie w formie męskiego „ja” (zaimek „boku”).

Yoshino Nanjō jako Dyrektor Akasha
Dyrektor Królewskiej adakademii Akasha. Współpracuje z Anastasią L.

Dla osób, którzy nie znają Trinity Seven, niekoniecznie z mangi, ale choćby z serialu anime, pragnę przypomnieć, że jest on legalnie dostępny na Crunchyroll.

Related Posts