JUNNA zaśpiewa opening anime Mahou Tsukai no Yome (Ulubienica Czarnoksiężnika)

Ogłoszenie z koncertu „JUNNA Rock You Tour 2017 ~Vai! Ya! Vai!~”, który odbył się dzisiaj. Piosenkarka znana z piosenek śpiewanych dla postaci Mikumo Guynemer z Macross Delta wkrótce zaśpiewa pierwszy utwór do innego anime. Będzie to czołówka telewizyjnej adaptacji mangi „Mahou Tsukai no Yome” znanej w Polsce jako Ulubienica Czarnoksiężnika (komiks jest wydawany przez wydawnictwo Studio JG), w angielskim – „The Ancient Magus’ Bride”. Piosenka ma nosić nazwę „Here”.

Sam serial będzie miał premierę 7 października, emisją na terenie Japonii zajmą się stacje Tokyo MX, MBS, AT-X, TV Aichi, TV Saitama, Chiba TV, Hokkaido Broadcasting i BS11. Jeśli chodzi o legalne udostępnianie w Polsce produkcja ma być streamowana przez serwis Crunchyroll. Na tą chwilę można obejrzeć dwie OAV-ki, których historia ponownie zostanie zaprezentowana w TV.

Fabuła:
„Hatori Chise ma jedynie 16, a wycierpiała w swoim życiu o więcej niż mogłaby znieść. Bez rodziny i jakiekolwiek rodziny nie ma szans na lepszy los. Jednak koleje losu sprawiły szansę. W najgorszych chwilach pojawia się przez nią tajemniczy mag, oferując szansę nie do odrzucenia. Czy czarnoksiężnik, który wyglądem przypomina bardziej demona niż człowieka, przyniesie jej światło, które desperacko szuka, czy może sprowadzi ją w jeszcze najciemniejszy mrok?”


Przy okazji wspominam, że swoją karierę kontynuuje May’n (Sheryl Nome z Macross Frontier) – w sezonie letnim piosenkarka zaśpiewała razem z girlsbandem „Wake Up, Girls!” opening dla anime Isekai Shokudou (Restaurant to Another World). Serial jest dostępny również w ofercie Crunchyroll, chociaż mi on nie przypadł do gustu i wyłączyłem go po połowie pierwszego odcinka (irytujący, przedłużający się żart o genialnym smaku potraw kucharza).

Opening – „One In A Billion”
https://www.youtube.com/watch?v=MeYlOvzFYFc

Wersja teledyskowa:

Z kolei ending serialu – „Chiisana Hitotsubu” – śpiewa Kiyono Yasuno, czyli Kaname Buccaneer z Macross Delta :)
https://www.youtube.com/watch?v=2iGzJgl7-2s

Wersja teledyskowa:

Related Posts