Dokument z przesłuchania Minori Suzuki do roli Freyji Wion z Macross Delta (angielskie napisy)

Interesujące znalezisko w sam raz na niedzielny wieczór, nie tylko dla fanów wyżej wymienionej space opery. Tak się składa, że ostatnie miałem szczęście znaleźć na youtube’ie bonusowy materiał z pierwszego woluminu wydania Blu-ray anime Macross Delta.

Wideo nazywa się „Making of Macross Delta ~ Journey to Suzuki Minori’s Debut” (Podróż do debiutu Suzuki Minori). Nazwa dokumentu mówi sama za siebie – poza wypowiedziami samej piosenkarki nagranie przedstawia przebitki z castingu do roli Freyji Wion oraz wstępnych nagrań do samego serialu. Niektóre z nich już przedstawiałem na blogu, ale tym razem możemy w pełni zobaczyć, jak wygląda przystąpienie do rywalizacji o zostanie nową gwiazdą Macrossa (dziewczyna pokonała 8 tysięcy innych kandydatek). Filmik zawiera także wiele humoru, zwłaszcza w drugiej połowie, gdzie widzimy ciężkie boje piosenkarki z jedną mówioną kwestią na potrzeby piosenki :) Podczas oglądania możemy też zobaczyć JUNNĘ czy Shoji Kawamoriego.

Przy okazji inna ważna informacja. Piosenkarka zaśpiewa opening anime „Ramen Daisuki Koizumi-san” – utwór nazywać się będzie „FEELING AROUND”, a singiel z nim wyjdzie 24 stycznia 2018 roku ^^ Sam serial będzie emitowany w japońskiej telewizji od stycznia.

Related Posts