Oficjalne rysunki z okazji urodzin Rem i Ram z light novel / anime Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Na górze i niżej można zobaczyć arty narysowane przez Shinichiro Otsuka. Obydwie bliźniaczki obchodzą swoje urodziny 2 lutego, więc trochę za wcześnie na świętowanie, ale arty mają na celu promować imprezę odbywającą się z tej okazji. Event „”Re:Life of Ram & Rem’s Birthday from Zero 2018” będzie odbywać się od 20 stycznia do 5 lutego. Ze względu na długi czas trwania można raczej domyśleć się, że będzie to raczej jakaś wystawa niż doraźne, codzienne spotkanie z autorami dzieła. Niemniej z tej okazji autor oryginału – Tappei Nagatsuki – napisze krótką powieść, która będzie sprzedawana podczas wydarzenia. Tutaj można zobaczyć też inne produkty związane z imprezą.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy taki event. Rok temu też odbyła się taka impreza, niemniej zignorowano wtedy urodziny Ram, co tylko pokazuje która z sióstr jest bardziej uwielbiona przez otaku. Rysunki z tamtego okresu:


Osobiście bardzo lubię obydwie siostry, nie tylko ze względów estetycznych, ale także jako ciekawe postacie. Na dowód tego powiem, że pierwszy tom light novel „Re: Zero – Życie w innym świecie od zera” wydany w Polsce przez Waneko nie przypadł mi do gustu (jest napisany/przetłumaczony jakoś tak niemrawo). Dopiero od drugiego woluminu robi się przyjemne czytadło ze względu na powyższe bohaterki, dokładnie sposób przedstawienia osobowości ich, Beatrice i protagonisty. Po przeczytaniu tej części trudno powiedzieć, że „kocha się bardziej Emilię” ;)

Aha, jeśli ktoś nie wiedział na 2018 rok zapowiadana jest nowa OAV-ka Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu :)

Related Posts