Epickie nowości Macrossa #10

Jeszcze nie tak dawno Namco Bandai zapowiedział zestaw “Hybrick Pack”, a już możemy go doświadczyć w formie wizualnej. Na oficjalnej stronie Macross F pojawił się nowy spot reklamowy, zawierający w sobie trailer filmu “Macross F Sayonara no Tsubasa” oraz gry “Macross Last Frontier”. Jeśli chodzi o pierwszą produkcję cieszyć mogą nowe fragmenty, które nie pojawiały się w oryginalnych zwiastunach kinowych, za to jeżeli mówimy o drugiej pozycji, to trzeba mieć nadzieję, że zaprezentuje się ona lepiej niż w przypadku Macross Trial Frontier, również wydanej z filmem na PS3. Słowo “trial” świetnie zostało dopasowane, bo tamta gra była krótka. Valkyrie, tak jak tutaj, prezentowały się ładnie, ale nie było za bardzo okazji, aby je oblatać.

https://www.youtube.com/watch?v=qHBxrXDfN2Q

Przypominam, że w przypadku Blu-ray Japonia ma inny region niż Polska, więc należy pomyśleć o odpowiednim odtwarzaczu przed chęcią zakupu.

Na deser zapraszam do obsłuchania nowego coveru Salomé Anjarí. Tym razem podjęła się ona zaśpiewania Yousei z Macross Frontier i wykonanie utworu brzmi interesująco.

Related Posts