Epickie nowości Macrossa #13

Na japońskim serwisie  PlayStation Network pojawił “nowy” spot promujący wydania Blu-ray filmu Macross Frontier: Sayonara no Tsubasa i gry Macross Last Frontier. Użyłem cudzosłowia, bo video nie różni się prawie niczym od poprzedniego.  Jedynie wyższą jakością (HD) i innym podkładem muzycznym, do tego niezbyt dobrze dopasowanym do przedstawionych scen.

Czyżby Namco Bandai miało wyrobiony schemat? Wystarczy cofnąć się o rok do tyłu, by zauważyć zbierzność w kampanii reklamowej. Wydania pełnometrażówki Macross Frontier: Itsuwari no Utahime i Macross Trial Frontier były reklamowane także jednym trailerem w dwóch wersjach: utworem wokalnym, a następnie BG-iem. W takim wypadku trzeba mieć wiarę o brak zbierzności długości rozgrywki w obu grach – Trial był bardzo krótką grą.

Ukazał się także spot telewizyjny nowej pozycji w ofercie firmy kosmetycznej Pia – Uruoi Bihada Keitai Mist. Reklamę z Sheryl Nome można obejrzeć na stronie oficjalnej. Przy okazji dowiedziałem się, że produkt to nie żadna mgiełka, tylko atomizer. Jak widać nie znam się na damskich perfumach.

O PV-ach jednak trochę mam pojęcia i wyżej omawiany nie wygląda za bardzo ciekawie. Szkoda, że producent kosmetyku nie zamówił nowej animacji, przez co filmik raczy nas niemal samymi statystycznymi rysunkami ze starych okładek soundtracków Macross F. Twórcy Pure Shield jednak postarali się lepiej.

W internecie został umieszczony nowy cover piosenki Voices z serialu Macross Plus. Wykonawczynią jest Sayaconcept (konta myspace).

http://www.youtube.com/watch?v=2jTG8sB5HvA

Related Posts