Jake Sisko i Nog z serialu „Star Trek – Deep Space Nine” powrócą w Star Trek Renegades

Miła informacja dla fanów Star Treka, a przynajmniej tych, którzy nie zrazili się pilotem Renegatów i planują obejrzeć planowany 2. epizod. Do obsady serialu dołączą Cirroc Lofton i Aron Eisenberg, którzy grali odpowiednio Jake’a Sisko i Noga w produkcji Star Trek – Deep Space Nine.
Cirroc Lofton

Aron EisenbergProducenci projektu starają się, jak mogą, aby przyciągnąć widzów do swojego dzieła. Wcześniej zaangażowano aktorkę Terry Farrell, która grała Jadzię Dax w Star Trek – Deep Space Nine. Wcieli się ona w nową rolę.

Jadzia DaxPoza obsadą aktorską zatrudniono osoby, które dawniej zajmowali się marką od strony artystycznej: Michael Westmore – twórca make-upów dla różnych ras w serialach i filmach Star Trek (okres 1988-2005).

Michael Westmore

I na koniec perełka – Andrew Probert – osoba odpowiadająca za koncepty artystyczno-technologiczne w pierwszym filmie kinowym Star Trek i serialu Star Trek Następne Pokolenie. Jego niewykorzystane prace nadal można znaleźć w google pod jego nazwiskiem i imieniem.Andrew Probert

Miejmy nadzieje, że produkcja okaże się tym razem czymś więcej niż produkcją z nalepką „od aktorów ST dla fanów ST” nieudolnie próbującą zaskarbić sobie widzów, którzy Star Trek nie znają. A zamiast tego dostaniemy pełnoprawną space operą z poważnymi elementami science fiction, a w najgorszym razie rozrywkowego fanficka. Tym bardziej, że pilot, choć średni, to przedstawił większą część osobowości postaci, jakie brały w niej udział, więc można skupić się na budowaniu historii zamkniętej w jednym epizodzie.

Related Posts