Zwiastun drugiego odcinka Mobile Suit Gundam Thunderbolt, data premiery trzeciego Gundam THE ORIGIN

Bandai Visual udostępnił trailer drugiego epizodu Gundam Thunderbolt. Kolejna odsłona zmagań żołnierzy Wojny Jednorocznej (znanej z innej perspektywy w Gundam 0079, Gundam 0080: War in Pocker, Gundam The 08th MS Team, Gundam IGLOO) w klaustrofobicznym regionie kosmosu będzie miała miejsce 12 lutego. Długość odcinka tak jak poprzednio nie zachwyci – 18 minut.

Japończycy będą musieli za nie zapłacić (500 jenów za kupno cyfrowej wersji do ściągnięcia, 250 jenów za wypożyczenie). Zachodni fani obejrzą sobie epizod prawdopodobnie za darmo na Gundam.Info, a nas Polakom Sunrise ma serdecznie gdzieś, nie dając ani jednej, ani drugiej opcji. Pogratulować polityki promocyjnej Gundama na cały świat ^^’

https://www.youtube.com/watch?v=QwM8MieMCI4

O wiele lepiej jest w przypadku Gundam The Origin, który trafi na płatny streaming (również dostępny w Polsce) oraz do 15 japońskich kin – 21 marca. Zapowiedziano także kolekcjonerskie wydanie Blu-ray, którego preorder zacznie się 18 kwietnia. Z kolei normalna edycja Blu-ray i DVD trafi do sklepów 10 czerwca.

Related Posts