Zwiastun Gundam Build Fighters Try Island Wars – odcinka specjalnego GBF Try.

Proste, ale wyśmienite porno mecha powraca. Zapraszam do obejrzenia zwiastuna telewizyjnego odcinka specjalnego Gundam Build Fighters Try, który zostanie wyemitowany 21 sierpnia na antenie TV Tokyo. Ma to być początek projektu, na który ma składać się kilka OAV-ek.

Gundam Build Fighters i Gundam Build Fighters Try były emitowane w latach 2013-2015 i prezentowały zupełnie inny koncept niż wcześniejsze produkcje znane tej marce. Sunrise zdecydowano się umieścić akcję w przyszłości naszego świata, gdzie Gundamy są tylko serialami anime, emitowanymi od pół wieku. W niezbyt odległej rzeczywistości (20 lat do przodu) wynaleziono tzw. cząsteczki Plasky’ego reagujące na plastik. Dzięki nim Gunpla – dotychczas zwykłe, istniejące naprawdę modele mechów z anime Gundam – stały się następcami dzisiejszych gier. Fani największej marki robotów w Japonii dostali możliwość rywalizacji swoimi małymi zabawkami na specjalnym arenach. Co roku są organizowane mistrzostwa o tytuł najlepszego zawodnika czy zespół na świecie.

Ten banalny nieco pokomoniasty koncept sprawił, że seria mogła być z przyjemnością oglądana zarówno przez dzieci, jak też starszych fanów Gundama, bo dawała możliwość obejrzenia walk zmodyfikowanych modeli z różnych, starszych anime, a także sporo zabawnych odniesień do samych historii. Ponadto produkcja mogła się także poszczycić dobrą animacją scen walk.

Obydwie seriale dzieli czas akcji (drugi sezon dzieje się 7 lat po pierwszym), główni bohaterowie, a także rodzaj turnieju.

Pierwszy opening Gundam Build Figthers

Pierwszy opening Gundam Build Fighters Try

 

Related Posts