Macross Delta Scramble – zwiastun z komentarzem bohaterów Macross Delta i Macross Frontier + nowy gameplay z Kaito Ishikawą

Do sieci trafiły kolejne materiały promocyjne związane z nową grą Macross na Play Station Vita, która trafi do sprzedaży 20 października. Pierwszym z nich jest krótki spot reklamowy z komentarzem Freyji Wion (Minori Suzuki) i Mikumo Guynemer (Ami Koshimizu) z Macross Delta oraz Ranki Lee (Megumi Nakajima) z Macross Frontier.

https://www.youtube.com/watch?v=vpXQhoejeSQ

Drugie wideo to „let’s play” z udziałem aktora Kaito Ishikawy, odtwórcy Roida Brehma. Słuchałem chwilę i muszę przyznać, że na tle koleżanek z Delty jako jedyny nie brzmi, jak prowadzący telezakupów Mango. Zasługa braku rutyny udawanej słodkości, na jaką wpadają japońskie aktorki głosowe, aby być tak samo moe jak bohaterki przez nich grane? ;)

https://www.youtube.com/watch?v=5wvdtyCvJsY

Na koniec jeszcze jedna informacja. Macross Delta Scramble będzie jedną z czterech gier na Play Station Vita, które zostaną zaprezentowane podczas Tokyo Game Show 2016 (15-18 września 2016 roku) na stoisku Sony.

Related Posts