Space Battleship Yamato 2202 (Star Blazers 2022) – reklama telewizyjna

Oficjalna strona anime Uchuu Senkan Yamato 2202: Ai no Senshi-tachi (Space Battleship Yamato 2202 / Star Blazers 2022) zaprezentowała krótki materiał promocyjny, projekty nowych postaci, promo art oraz opis fabuły nadchodzącego serialu (którą polecam sobie darować, jeśli jeszcze nie widzieliście Space Battleship Yamato 2199, chociaż jego zakończenie nie jakimś wielkim spoilerem ;).

FABUŁA
Akcja opowieści anime ma miejsce w roku 2202, trzy lata po powrocie Yamato z planety Iscandar. Ludzie z Ziemi odtworzyli swoją planetę za pomocą Cosmo Reverse System, i podpisali pakt pokojowy z Garmillanami. Ze względu na rekonstrukcję, Ziemia przygotowała nową flotę obronną w skład której wchodzi supernowoczesny statek wojenny Andromeda. Ziemia zaprzestał drogi wojennej ekspansji, zgodnie z życzeniem Starsha Iscandar. Yamato pomaga realizować tak zwany pokój, ale za cenę nieocenionych poświęceń. Bogini Teresa, która modli się za spokój w przestrzeni kosmicznej, wzywa Yamato do kolejnej podróży. Zagrożenie Gatlantis ogarnęło wszechświat i zbliża się do Ziemi.

PROJEKT NOWYCH POSTACI

Claus to wojskowy oficer imperium Garmillas, który stacjonuje na Ziemi. Zazwyczaj jest małomówny, ale jak okazjonalnie coś mówi, jest bardzo dosadny. Jego wytrenowanie fizyczne i pilotażu są znakomite.

Lauren Barel jest ambasadorem Garmillas na Ziemi. Jest ostrożnym cywilnym przedstawicielem, ale czasem używa taktyki silnej ręki w swojej dyplomacji.

Related Posts