Crunchyroll – lista legalnie udostępnionych anime – zima 2017 (cześć 2)

Drugi zestaw serii, które będzie można zobaczyć od stycznia na Crunchyroll. Kolejność przedstawionych poniżej tytułów tym razem nie jest już tak przypadkowa jak poprzednio – względnie odpowiada moim oczekiwaniom, część z anime nawet już widziałem i je lubię / nie lubię.

Część pierwszaGabriel DropOut
Gatunek: Komedia, Nadprzyrodzoność
Animacja: Doga Kobo
Data premiery: 9 stycznia
Link do oglądania


OPIS / FABUŁA
Szef aniołów wstępuje na Ziemię! Niestety on, a raczej ona nie przywykła dobrze do zwykłego życia – niedługo po przybyciu zaczyna unikać szkoły i uzależnia się od gier online. Szkolna komedia o archaniele Gabrielu, który zmienił się w leniwego anioła!

TRAILERKonoSuba drugi sezon (Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!)
Gatunek: Komedia, Fantasy
Animacja: Studio Deen
Data premiery: 9 stycznia
Link do oglądania


OPIS / FABUŁA
Serial opowiada o Satou Kazumie, młodym hikikomori, lubującym się w grach, który zginął „bohaterską śmiercią” w wypadku samochodowym. Po śmierci zostaje oddelegowany do świata podobnego do RPG, gdzie ma żyć jako heros. Pomagać mu w tym ma dopiero co poznana bogini Aqua, a także czarodziejka Megumin oraz panna rycerz Darkness. Żywot mężnego wojownika z własnym osobisty haremem? Niestety rzeczywistość jest bardziej szarawa.

Pierwszy sezon również jest dostępny na Crunchyroll

TRAILERYowamushi Pedal New Generation
Gatunek: Sport, Komedia
Animacja: TMS Entertainment
Data premiery: 10 stycznia
Link do oglądania


OPIS / FABUŁA

3 sezon Yowamushi Pedal

TRAILERPiace: Watashi no Italian (Piacevole)
Gatunek: Komedia, Fantasy
Animacja: Zero-G
Data premiery: 11 stycznia
Link do oglądania


OPIS / FABUŁA
Licealistka Morina Nanase zaczyna pracę w Trattoria Festa – włoskiej restauracji wypełnionej różnymi ekscentrycznymi ludźmi.

TRAILEROne Room
Gatunek: Prawdopodobnie Komedia
Animacja: TYPHOON GRAPHICS
Data premiery: 11 stycznia
Link do oglądania


OPIS / FABUŁA

„Seria o trzech siostrach w twoim (jednym) pokoju.”

TRAILER

https://www.youtube.com/watch?v=TKJoHiMJJ4QChiruran 1/2
Gatunek: Akcja, Komedia
Animacja: LandQ studios
Data premiery: 10 stycznia
Link do oglądania


OPIS / FABUŁA

Silny i słodcy. Najbardziej leniwy Shinsengumi w historii! Seria jest spin-offem mangi Chiruran Shinsengumi Requiem, autorstwa Hashimoto Eiji (manga) i Umemury Shinya (historia).

OpeningNyanko Days
Gatunek: Komedia, Okruchy życia
Animacja: EMT²
Data premiery: 8 stycznia
Link do oglądania


OPIS / FABUŁA

Konagai Tomoko jest pierwszoroczną licealistką i wstydliwą dziewczyną. Tomoko jest właścicielem trzech kotów. Pogodnej i żywej Munchkin Maa, bystrej i odpowiedzialnej Russian Blue Rou oraz grzecznej, ale płaczliwej Shii. Tomoko, której jedynymi przyjaciółmi były koty, pewnego dnia zostaje przyjacielem z Shiratori Azumi, która także kocha koty.

To puszysta i słodka komedia o codziennym życiu Tomoko i jej (uczłowieczonych) kotkach oraz przyjaźni z Azumi oraz interakcji między kotami.

Ending

https://www.youtube.com/watch?v=9OKUdPKb_8ASpiritpact
Gatunek: Akcja, Shounen Ai
Animacja: Half H.P Studio
Data premiery: 7 stycznia
Link do oglądania


OPIS / FABUŁA

Spadkobierca starej słynnej szkoły egzorcystów, Keiks You doświadcza ubóstwa po stracie jego rodziców. Działa jako uliczny wróżba i naprawiacz komputerów na pół zmiany, aby zarobić pieniądze. Jednej nocy na złomowisku spotyka tajemniczego charyzmatycznego egzorcystę Ki Tanmoku walczącego ze złym duchem. Ten pojedynek to początek historii jego przeznaczenia. Niestety dla niego zostaje potrącony przez samochód i zostaje duchem. Wtedy też przystojny egzorcysta Ki pojawia się i pyta się Keitę o zawarcie paktu z nim w celu walki z złymi duchowymi demonami. Tutaj zaczyna się przyjaźń naszych bohaterów!

(Tak, tak jest to gejowska manga dla kobiet w dodatku w koprodukcji z Chińczykami, więc nie należy spodziewać się dobrej animacji ;)

Opening

https://www.youtube.com/watch?v=ns6AcdTOtnAForest Fairy Five
Gatunek: Fantasy, Muzyka
Data premiery: 7 stycznia
Link do oglądania


OPIS / FABUŁA

Przepiękny kraj, istniejący od starożytnych czasów, Japonia jest teraz znana jako Królestwo Anime. Zamiast ludzi więcej żyje tutaj animków. W twoim mieście też. I tam w Harajuku, może nawet w górach Ashigara. Istnieje szansa ich spotkać. To kraina, w której możesz spotkać animki.

Related Posts