Filmik z castingu Minori Suzuki do roli Freyji Wion z Macross Delta

Do netu trafiło wideo przedstawiające casting Minori Suzuki na główną rolę w anime Macross Delta. Jak można usłyszeć na nagraniu jej głosik jeszcze nie jest wyrobiony, ale mimo to został pozytywnie odebrany przez publiczność, a przede wszystkim Shoji Kawamoriego. W konkursie Miss Macross przyszła piosenkarka / aktorka głosowa pokonała 8 tysięcy przeciwniczek.

Na youtube można też zobaczyć wykonanie piosenki Rune ga Pikatto Hikattara (1. endingu serii, a także utworu w środku), ale już podczas nagrywania dla serialu.

Jest też co najważniejsze nagranie, na którym możemy usłyszeć piosenkarkę wykonującą utwór Ai Oboete Imasu ka. Jest to najbardziej kultowa piosenka tego uniwersum i była śpiewana oryginalnie przez Mari Iijimę (Lynn Minmay) w filmie kinowym „Macross: Do You Remember Love?” (a także w postaci coverów innych śpiewaczek Macrossa m.in. Tomo Sakurai / Mylene Flare Jenius z Macross 7 oraz Megumi Nakajimy / Ranki Lee z Macross Frontier). Temu pokazowi towarzyszy oryginalny podkład muzyczny. Niestety, jak na razie Flying Dog (Victor Entertainment) nie zdecydowało się nas uraczyć płytą z głosikiem obecnej idolki Macrossa, na której Minori Suzuki śpiewa samodzielnie ten klasyczny utwór. No, ale wkrótce 35-lecie Macrossa… więc może ^^

Related Posts