Trinoline – trailer anglojęzycznego wydania gry visual novel

Mangagamer.com – zachodni wydawca visual novel, opublikował nowy zwiastun „Trinoline ~LL Move~” od studia minori. Wydanie gry zostało zapowiedziane na amerykańskim konwencie Anime Boston w czerwcu ubiegłego roku przez producenta i dyrektora japońskiej firmy – Nobukazu Sakai (znanego pod pseudonimem nbkz). Było to jeszcze przed wejściem tytułu do sklepów w Kraju Kwitnącej Wiśni (produkcja trafiła na rynek 31 marca, czyli stosunkowo niedawno). Podobnie jak w Japonii anglojęzyczna wersja ma mieć dwie wersje do kupienia – All-ages, czyli dla wszystkich, która pojawi się na steamie, oraz edycję adult (+18), który będzie sprzedawana na stronie Mangagamer. Jak widać na poniższym nagraniu produkt ma wiele dominantów godnych zapoznania się z nią ;)

No i jest jeszcze fabuła… oto opis przejmującej historii „Trinoline ~LL Move~”

Był gorący, słoneczny dzień, gdy siostra Shun Nanamiego utonęła. Jest to wspomnienie, którego nigdy nie zapomni. Zakorzeniony na zawsze w jego sercu bolesny ślad sprawił, że chłopak zdecydował się przeżyć swoje życie w taki sposób, jaki ona nigdy nie będzie już mogła.

Czas mija, jego bolesne dzieciństwo jest już za nim, i obecnie spędza swe dni normalne chodząc do szkoły. Gdy jednak nadchodzi kolejne pełne żaru lato, raz znowu powracają przebłyski wspomnień o siostrze.

Właśnie wtedy, dochodzi do niego melodia fortepianu, którą jego siostra się kochała. Podążając za źródłem dźwięku, odnajduje stojącą przed nim siostrę.

„Proszę zatroszcz się od teraz o mnie, bracie.”

Jego siostra odeszła wiele czasu temu, ale teraz – android, który wygląda tak samo jak ona, pojawił się przed jego oczyma.

Studio minori jest także odpowiedzialne za takie gry jak „Wind: A Breath of Heart”, „ef: A Fairy Tale of the Two.”, „eden* PLUS+MOSAIC”, „Haru no Ashioto” i „Supipara – Alice the magical conductor”.

Z wymienionych tytułów MangaGamer wydał anglojęzyczną wersję „eden* PLUS+MOSAIC”, a także „ef – the first tale”, a także pierwszy chapter „Supipara – Alice the magical conductor”. Można je w każdej chwili kupić na ich oficjalnej stronie.

Related Posts